close
loading
Rys Karélia Damask

Rys Karélia Damask

Cena: 9880
Počet kusů: 

Rys Karélia Damask

Lovecko - turistické nože série Rys v nádherném designu od společnosti Severní koruna, které se hodí rovněž na běžné nošení. Krásný damaškový vzor na čepeli, v provedení 572 vrstev, dává celému noži přísně aristokratický vzhled.


Vzhledem k tvrdost damaškové oceli 58-60 HRC má nůž Rys vynikající vlastnosti. Řezací práce a stahování kůže zvládá hravě. Pohodlná rukojeť je vyrobena ze vzácného dřeva Karelská bříza, které dává rukojeti jedinečnou nádhernou kresbu. Mosazná garda dotváří design nože po stránce bezpečnosti a umožňuje pohodlné uchopení nože.

 

Absolutně vynikající kvalita damaškové oceli v kombinaci se silnou gardou a stabilní rukojetí jsou znakem vynikajícího loveckého nože.

 

Materiály: Karelská bříza, mosaz, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC

Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.


Charakteristika nože
Celková délka: 250 mm
Délka čepele: 125 mm
Tloušťka čepele: 4,2 mm
Šířka čepele: 32 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Karelská bříza, mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com