close
loading
Sekatsch Habr Damask

Sekatsch Habr Damask

Cena: 9880
Počet kusů: 

Sekatsch Habr Damask

Nůž Sekáč Habr od společnosti Severní koruna patří do série nožů, jejichž tvar předurčil jednoduchý a funkční design. Sekač Habr představuje praktický a pohodlný lovecký nůž.

 

Čepel nože je vyhotovena z vysoce kvalitní damaškové oceli o tvrdosti 58-60 HRC, v provedení 572 vrstev, takže nůž získal vynikající vlastnosti. Řezací práce a stahování kůže zvládá hravě. Čepel má na hřbetu dodatečně zhotovené falešné ostří.

 

Pohodlná rukojeť je vyrobena ze vzácného dřeva Kavkazského Černého habru, které se používá na Kavkazu po staletí pouze na nejdražší autorské zbraně. Rukojeť tak získala opticky na mohutnosti. Mosazná leštěná garda dotváří bezpečnost nože a umožňuje pohodlné uchopení nože.

 

Absolutně vynikající kvalita damaškové oceli v kombinaci se silnou gardou a stabilní rukojetí jsou znakem vynikajícího loveckého nože.
 

Materiály: Černý habr, mosaz, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC

 

Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.

Charakteristika nože
Celková délka: 250 mm
Délka čepele: 125 mm
Tloušťka čepele: 4,5 mm
Šířka čepele: 32 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Černý habr, mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com