close
loading
Sekatsch Karélia Damask

Sekatsch Karélia Damask

Cena: 9880
Počet kusů: 

Sekatsch Karélia Damask

Série nožů Sekáč od společnosti Severní koruna s jednoduchým a funkčním designem představuje praktický a pohodlný lovecký nůž.

 

Čepel nože je vyhotovena z vysoce kvalitní damaškové oceli o tvrdosti 58-60 HRC, v provedení 572 vrstev, takže nůž získal vynikající vlastnosti. Řezací práce a stahování kůže zvládá hravě. Čepel má na hřbetu dodatečně zhotovené falešné ostří.

 

Pohodlná rukojeť je vyrobena ze vzácného dřeva Karelské břízy, které se používá jako obvyklý materiál pouze na nejdražší zbraně. Rukojeť tak získala skutečně nádhernou kresbu a je zesílená leštěnou mosaznou gardou pro bezpečné a pohodlné uchopení nože.

 

Absolutně vynikající kvalita damaškové oceli v kombinaci se silnou gardou a stabilní rukojetí jsou znakem vynikajícího loveckého nože.
 

Materiály: Karelská bříza, mosaz, Damask ocel, tvrdost 58-60 HRC

 

Absolutně každý nůž z damaškové oceli je vyroben pouze ručně, původní technologií dávných mistrů. Jedinečná kvalita damaškové oceli se vyjímá v každém originále nože. Dva druhy oceli splývají do jednoho celku se stovkami vrstev, které dávají v jednom ostří jako tuhost tak i pružnost. Čepel z damaškové oceli se déle neztupí, nerezaví, dokonce i když byl nůž dlouhou dobu ve vodě.

Charakteristika nože
Celková délka: 250 mm
Délka čepele: 125 mm
Tloušťka čepele: 4,5 mm
Šířka čepele: 32 mm
Tvrdost: 58-60 HRC
Materiál rukojeti: Karelská bříza, mosaz
Pouzdro: Přírodní kůže

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com