close
loading
Přívěsek Nůž Kolovrat

Přívěsek Nůž Kolovrat

Cena: 6705
Počet kusů: 

Přívěsek Nůž Kolovrat

Přívěsek Nůž Kolovrat - originální autorský přívěsek mistrů společnosti AiR Zlatoust - kompozice: Nůž, na kterém je vyobrazen slovanský symbol Slunce - Kolovrat.

 

Kolovrat – věčný koloběh Slunce jako osnovy života – proto se mu říká také Sluneční Kruh.

 

Kolovrat je jedním z nejhlavnějších slovanských symbolů - byl zobrazován na štítech bojovníků, na zbraních, na oděvech a také na stěnách domů či na okenecích.

 

Osmpaprskový Kolovrat s pohybem paprsků ve směru hodinových ručiček, tkz. "Posoloň" - "Po slunci" - se nazývá Kolyadnik - symbol Slunečního ohně.

 

Jako Talisman představuje Kolovrat Slunce a jeho Energii – což představuje ochranu Života a Zdraví, Kolovrat představuje vítězství Světla nad Temnem – chrání v boji (proto se používal v první řadě bojovníky), a Pomáhá na cestě k osobním vítězstvím (v boji) a tím k Přeměně k lepšímu životu.

 

Kompozice Nůž Kolovrat je vyhotovena pouze z LUXURY materiálů na jedinečné Zlatoustovské damaškové nerezové oceli ZLADINOX ZDI-1016.

 

Návrh a zpracování: Ryabinina Natalia, Komalov Michail, Ivanova Olesia

 

Velikost: 60 x 40 mm.

 

Charakteristika
Materiál: damaškové ocel ZLADINOX 
ZDI-1016, Pozlacení Zlatem tkz. 999,9 ° proby - čistá slitina zlata - ekvivalent ryzosti 24 karat na tloušťku 1 mikrometr, hedvábná šňůrka, Ebenové dřevo.

Základna: Karbon
Zpracování: kovorytina - ruční práce
Výrobce: AiR Zlatoust

 

Kontakt

 

KIZLYAR GLOBAL NETWORK
OBCHODNÍ SEKCE - prodej nožů ČR

Na Zátorce 289/3
160 00 Praha 6

 

Tel. : (+420) 774 857 161

E-mail: info@kizlyarsupreme.cz
 

 

Powered by: www.cdx-world.com